FAQ
If you have any more questions feel free to contact us
Przed formatem, lub zmianą komputera wchodzimy w Settings > Identities [CTRL+I] zaznaczamy tą osobowość z której korzystamy (domyślna jest pogrubiona) i na górze wybieramy Export i wrzucamy na PenDriva lub w miejsce gdzie przetrwa. Żeby ją uruchomić wchodzimy w to samo miejsce, tylko wybieramy Import i wyszukujemy tam gdzie to schowaliśmy. Zaznaczamy ją jako Default. Potem w oknie Connections > Connect klikamy More i po prawej stronie jest lista Identities i wybieramy tą osobowość.
Można to zrobić na trzy sposoby: a) wchodzimy w Settings > Options > Notifications Lista Sound Pack ustawiamy na "Sounds deactivated" b) wchodzimy w Connections > Connect [CTRL+S] lub Manage Bookmarks [CTRL+B] rozwijamy przyciskiem More w prawym dolnym rogu jest lista Sound Pack i wybierz z listy Sounds desactivated. c)Wchodzimy w Settings > Options > Playback i pasek Sound Pack Volume przesunąć na lewo.
Wchodzimy w Options > Security i zaznaczamy opcje Save channel passwords. Pamiętaj, że jak hasło się zmieni musisz podać nowe, ale też tylko za pierwszym razem.
a) Możesz poprosić administratora wyłączył Ci subskrypcje innych kanałów. b) Możesz wejść w Settings > Options > Application w oknie Subscribe wybieramy Subscribe to current and previosuly subscribed channels. Później kilkamy Menage Subscriptions i przy naszym sewerze wybieramy zamiast All to Current. Łączymy się z serwerem jeszcze raz i klikając prawym na kanał (który ma być widoczny) wybieramy Subscribe to channel.
a) Jeżeli jesteś na naszym sewerze wchodzisz w Bookmarks > Add to Bookmarks b) Jeżeli nie jesteś, wchodzisz w Bookmarks > Manage Bookmarks [CTRL+B] na górze wybierasz Add to Bookmarks i uzupełniasz informacje o serwerze na dole wpisujesz w: Label - to pod jaką nazwą będzie pokazywany w Bookmarks Address - IP lub domene serwera (np.: bonki-gaming.pl) Nickname - jaki będziemy mieli Nick na serwerze (domyślny jest podany z osobowością) Serwer password - jeżeli serwer ma ustawione hasło wpisujesz je, jeżeli nie pole zostawiasz puste c) Kliknij w link podany w wiadomości powitalnej
Wchodzisz w Bookmarks, dodajesz tam nasz serwer,klikasz More,wchodzisz na swój kanał‚ do którego masz się połączyć i klikasz ikonkę obok Default Channel, w Channel Password podajesz hasło na kanał.
Dodajesz nasz serwer do Bookmarks rozwijasz okno przyciskiem More i w prawym dolnym rogu zaznaczasz Connect on Startup.
Przejdź na kanał‚ do automatycznego tworzenia kanałów prywatnych, a bot zrobi za Ciebie resztę.
Wciskasz PPM na danego TS'a w zakładce Bookmarks i wybierz opcje Connect in new tab.
Klikamy PPM na swój kanał, wybieramy "Edit Channel", w pustym polu po prawej wpisujemy: [ img] link z obrazkiem[ /img]
Server status
Admin status
Admin status error